Jesteśmy małą, domową hodowlą kotów rasy maine coon, mieszczącą się w Trzebini woj. małopolskie. W naszym domu zawsze mieszkały zwierzęta, gryzonie, rybki, psy i koty, dostojne persy i zwykłe dachowce, uratowane, znalezione...

Maine coony zobaczyliśmy po raz pierwszy parę lat temu,na wystawie kotów rasowych w Krakowie. Zachwyciły nas imponującym wyglądem,swoją wielkością. Wkrótce zamieszkał z nami pierwszy kocurek tej rasy kupiony na tzw. kolanka. Okazało się, że ma wspaniały charakter, zrównoważony, towarzyski, przy tym inteligentny, ciekawy. Bez trudu zdobył serca wszystkich domowników..

Koty są członkami naszej rodziny,przebywają w naszym towarzystwie, nie są izolowane w osobnych pomieszczeniach. Żyją otoczone naszą miłością i opieką. Dbamy o nie i zależy nam,żeby długo cieszyły się dobrym zdrowiem, są regularnie szczepione, badane w kierunku FIV i FelV oraz HCM.
Hodowla jest zarejestrowana w Krakowskim Klubie Felinologicznym pod patronatem Felis Polonia, który jest przedstawicielem FIFE w Polsce.

Zapraszamy do zwiedzania naszej strony.
Katarzyna i Andrzej Januszowie


Copyright © Jancenty 2009